Logo-main-dark-samo
Logotyp LS Estate.

O NAS

NASZE BIURO

Nasza Wizja

Przecieramy nowe ścieżki. Chcemy zrewolucjonizować rynek obrotu nieruchomościami poprzez wdrożenie i kultywowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Naszym priorytetem jest wysoka etyka pracy, w tym m.in. reprezentowanie tylko jednej ze stron transakcji. Naszym klientom pomagamy kompleksowo.Współpraca nie kończy się jedynie na pomocy w sprzedaży lub kupnie wymarzonej nieruchomości – to dopiero początek drogi. Proponujemy kompleksowe usługi okołosprzedażowe pomagające naszym klientom przejść przez wszystkie etapy fascynującej, ale również trudnej podróży, jaką jest sprzedaż oraz zakup wymarzonego miejsca do życia

Zespół doradców ds. nieruchomości LS Estate.
Agencja nieruchomości w Warszawie.

Co oferujemy?

Co nas wyróżnia?

WIEDZA

Współpracujemy z prawnikami i rzeczoznawcami majątkowymi, a także bazujemy na własnej wiedzy. Dzięki temu nawet największy problem potrafimy skutecznie rozwiązać.

JAKOŚĆ

Zapewniamy zawsze bezkompromisowo najwyższą jakość usług. Jeżeli coś jest warte zrobienia, jest warte zrobienia dobrze. Dlatego aby osiągnąć cele, regularnie się szkolimy.

ETYKA

Strony transakcji mają z reguły jeden wspólny cel – doprowadzić do transakcji. Reszta z nich jest ze sobą rozbieżna. Dlatego uważamy, że nie można reprezentować dwóch stron transakcji, bo powstaje konflikt interesów. Obie strony powinno się reprezentować jedynie ww przypadku, gdy są to czynności ze sobą niepowiązane.

DIALOG

W procesie sprzedaży wiemy, że najważniejszy zawsze jest klient. Zanim rozpoczniemy swoją pracę przeprowadzamy szczegółowy wywiad i omawiamy z Klientem wszystkie aspekty współpracy. Informujemy na bieżąco o wszelkich postępach i zmianach w procesie.

Poznaj nasz zespół

Wojciech Lekki - LS Estate.
Krzysztof Świaniewicz - LS Estate.
Paulina Szmańda - agencja nieruchomości w Warszawie.
Piaseczno, Konstancin i okolice, Jabłonna, Łomianki, Warszawa Północ
Joanna Świaniewicz - agencja nieruchomości LS Estate.
Targówek,
Praga Północ