Logo-main-dark-samo
Logotyp LS Estate.

LS ESTATE INTERNATIONAL

HISZPANIA

Rozważasz zakup nieruchomości w Hiszpanii? Zastanawiasz się nad inwestycją w apartament do wynajęcia w Alicante lub innym turystycznym regionie Półwyspu Iberyjskiego?

Razem z naszym zespołem osiągniesz ten cel. W ofercie posiadamy również nieruchomości w Hiszpanii. Dzięki znajomościom uwarunkowań tamtejszego rynku, a także bliskiej współpracy z obecnymi na miejscu partnerami, gwarantujemy kompleksową obsługę transakcji.
Posiadamy wiedzę zarówno na temat korzyści, jak i wyzwań wiążących się z zakupem nieruchomości w Hiszpanii. Każdy z naszych Klientów może liczyć na nasze pełne zaangażowanie, wiedzę oraz doradztwo na każdym etapie transakcji. Dzięki solidnym partnerom znającym dobrze rynek lokalny mamy możliwość zaoferowania atrakcyjnych nieruchomości w dobrych lokalizacjach.
Naszym atutem jest również wiedza na temat przepisów podatkowych w hiszpańskich prowincjach oraz doświadczenie w załatwianiu wszelkich formalności, które wiążą się zakupem nieruchomości w Hiszpanii. Pomagamy przy sporządzeniu umów przedwstępnych, sprawdzamy historię oraz stan prawny nieruchomości, dopilnujemy wszystkich terminów administracyjnych.
Nieruchomości na sprzedaż Alicante.
Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo i jesteśmy obecni na każdym z etapów inwestycji. Poza pomocą w znalezieniu domu, apartamentu lub mieszkania w odpowiednim regionie Półwyspu Iberyjskiego, oferujemy również wsparcie naszych doradców kredytowych.
W przypadku nieruchomości w Hiszpanii, które wymagają odświeżenia, świadczymy także usługi remontowe. Na życzenie Klienta możemy również pomóc w wyborze odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Stawiamy na partnerskie i szczere relacje z Klientami, dlatego dbamy o klarowność w prowadzonej współpracy. Nasza wiedza na temat hiszpańskiego rynku nieruchomości, prawa podatkowego, usług finansowych czy lokalnych zwyczajów jest do Twojej dyspozycji. Działamy z pełnym zaangażowaniem.

Kupując nieruchomość w Hiszpanii z LS Estate, zyskujesz:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.